Zarabianie na linkach tekstowych – Prolink.pl

ProLink niestety zakończył działalność, świetną alternatywą dla sprzedaży linków na swoich stronach jest Seopilot oraz anglojęzyczne SeedingUp oraz MageNet.

Pewien czas temu pisałem już o formie sprzedaży linków tekstowych w BackLinks.com. Niedawno, w końcu wystartował w Polsce godny polecenia program tego typu, gdzie mamy sposobność zarobienia poprzez sprzedaż linków na swoich stronach internetowych.

System ten to ProLink, istnieje od marca 2011 roku, jednak w bardzo szybkim tempie zyskuje reklamodawców jak i wydawców. Ze strony technicznej pomyślany i wykonany jest bardzo porządnie, co pozwala skupić się wyłącznie na zarabianiu.


Rejestracja i instalacja

Rejestracja jest bardzo prosta i składa się z podania podstawowych danych, e-maila i ustalenia hasła do konta. W jej trakcie należy kliknąć w link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail.
Po tym etapie wystarczy zalogować się na swoje konto, podając e-mail i hasło i już można zacząć zarabiać pieniądze. Wpierw wchodzimy na podstronę sprzedaż linków i dodajemy nowy serwis. Po tej operacji nasza strona zostanie zindeksowana przez system i, jeśli spełnia wymogi regulaminu, zaakceptowana przez moderatora. W dzień roboczy trwa to maksymalnie kilka godzin. Następnie wystarczy zainstalować system w swoim serwisie (trzy pliki do wgrania i dwie banalne linijki kodu do wklejenia), wszelkie instrukcje odnośnie tego znajdują się w zakładce instalacja i po prawidłowym jej przeprowadzeniu strona będzie gotowa i aktywna.

Zarabianie na sprzedaży linków

Ceny za linki na stronie głównej i poszczególnych podstronach są ustalane automatycznie, głównie według pageranku i ilości backlinków, jednak możemy zmienić je ręcznie. Powiadomienia o zgłoszeniach kupna linków będą przychodzić na podany e-mail, co jest dość wygodnym rozwiązaniem. Takie zgłoszenie możemy zaakceptować lub odrzucić w ciągu 48h, inaczej zostaną automatycznie zatwierdzone. Stron możemy dodać oczywiście ile chcemy, głównym wymogiem jest pagerank większy od zera.

Warto dodać, że ceny za linki dotyczą jednego miesiąca, względnie 30 dni, a pieniądze naliczane są co każde 24h, więc czas działa na naszą korzyść, zapewniając stały zarobek bez większego wysiłku.

Osobiście w pierwszym tygodniu swojej aktywności w Prolink sprzedałem już kilkanaście linków za niezłe ceny, i jeśli tak dalej pójdzie to powinienem osiągnąć niezły pasywny dochód z tego systemu.

2 komentarze do “Zarabianie na linkach tekstowych – Prolink.pl

 • 24 października 2011 o 13:45
  Bezpośredni odnośnik

  nie bardzo rozumiem jeszcze, zarejestrowałem się i czekam na potwierdzenie ale prosze napisz mi co oznacza, że np : Jako właściciel serwisu – Reklamodawca możesz w całkowicie automatyczny i nieinwazyjny sposób, reklamować swój serwis, podnosząc jednocześnie jego pozycje w wyszukiwarkach, bez dokładnej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem (SEO).

 • 27 października 2011 o 23:26
  Bezpośredni odnośnik

  ten cytat odnosi się do możliwości zakupu reklamy, czyli linków, jeśli jesteś reklamodawcą

  jeśli sprzedajesz linki to generalnie coś w tym stylu reklamodawca może dzięki nim uzyskać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *