Zarabiaj grając w gry online

“Zarabiaj pogrywając w gry online”- czy to jest rzeczywiście możliwe? Owszem, jest, ale ogromnych kokosów z tego nie zdobędziemy, możemy zyskać głównie chwile relaksu i zabawy.

Zarabianie na takich stronach polega głównie na graniu w proste gry we flashu i zdrapywanie flashowych zdrapek. Codziennie otrzymujemy kilka darmowych partii do do wybranych gier, a aby móc wygrać więcej musimy zakupić (lub zdobyć w innych serwisach tego typu) i aktywować kody. Otrzymujemy wtedy bonusowe partie, dzięki czemu mamy szansę na zdobycie większej ilości nagród rzeczowych, kodów czy doładowań. Za każdą rozegraną grę zdobywamy określoną ilość punktów (wirtualna waluta), które możemy wymienić w każdej chwili na nagrody w firmowym sklepie. W większości tego typu stron dostępny jest także tak zwany “collector”, gdzie po aktywacji określonej ilości kodów na witrynie, zdobywamy określoną zdobycz.
Regularnie organizowane są także wszelkie eventy, konkursy tygodnia czy miesiąca, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Polegają one zazwyczaj na aktywacji jak największej ilości kodów – pierwsze miejsce zgarnia niezłą nagrodę, na przykład aparat cyfrowy, urządzenie wielofunkcyjne czy kamerę wideo. Pozostałe miejsca także są nagradzane, ale najbardziej opłaca się walczyć o pozycje 1-3.

Czy się opłaca? Generalnie myślę, że tak. Fajna zabawa, można poznać kilka ciekawych osób, a także sposób na zdobycie jakichś nagród – w jednym. Gdzie warto grać, aby mieć pewność otrzymania wygranych nagród? Osobiście mogę polecić trzy polskie serwisy – Rollygames.com oraz Astronomium.pl. Dodatkowo ciekawą zagraniczną stroną tego typu jest francuski Royalcactus.com. Od wszystkich tych witryn otrzymałem już nagrody rzeczowe – przesyłki były szybkie i bezproblemowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *