Większe zmiany w Uploading.com

Kilka dni temu nastąpiły większe zmiany organizacyjne w Uploading.com. Co to oznacza? Zmianę designu strony, funkcjonalności i możliwości zarabiania.
Właściciele serwisu Uploading.com poszli krokiem Hotfile.com i wprowadzili rangi dla użytkowników oraz stawki zależne od wielkości ściąganego pliku. Niestety zniknęła opcja profitów w przypadku kupna konta premium przez pobierającego nasz plik – dotąd było to 50%, teraz mają zrekompensować to nowe stawki, a także ilość krajów wliczanych w te “płatne”.
Jak wyglądają nowe stawki? Przedstawiają się następująco:

Stawka za 1000 pobrań

Ranga 1-10 Mb 10-50 Mb 50-100 Mb 100-250 Mb 250 Mb +
Light $1 $2 $3 $4 $5
Base $2 $4 $6 $8 $10
Power $3 $8 $9 $12 $15
Ultra $4 $10 $12 $16 $20

Jak widać na powyższej tabelce, nasze zarobki są zależne głównie od posiadanej rangi i rozmiaru pliku.

Dodam jeszcze informacje o “płatnych” krajach i o ogólnych warunkach zarabiania w systemie:

  • Pobrania plików są liczone tylko z następujących krajów:
  • Australia, Belgium, Brazil, Canada, Czech Republic, Denmark, Estonia, France, Germany, Greece, Finland, Hungary, Italy, Ireland, Kuwait, Lithuania, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States and Japan.
  • Każde poprawne skończone ściągnięcie pliku będzie naliczane.
  • Minimalnym progiem do wypłaty zgromadzonych środków jest kwota $30. Wypłaty są wysyłane za pośrednictwem: Epassporte, AlertPay, PayPal i Webmoney.
  • Wysyłamy pieniądze na Twoje żądanie. Wszystkie zażądane wypłaty są realizowane w przeciągu 7 dni.
  • Płacimy 10% z zarobków Twoich poleconych (znajomych, przyjaciół itp., których zaprosiłeś przez link znajdujący się w zakładce “Referrals”).

Cóż, dla jednych zmiany te są na lepsze, dla drugich na gorsze. Ja do nich podchodzę z odpowiednim dystansem, myślę, że będzie dobrze – w końcu Uploading.com istnieje już dłuższy czas w sieci. Kilkakrotnie dłużej aniżeli choćby, ostatnio bardzo popularny, Hotfile.com. Podoba mi się wprowadzenie aż tylu krajów, z których zliczane są płatne ściągnięcia naszych plików. Rangi budą we mnie mieszane uczucia, osobiście dostałem automatycznie “Base” na start. Także zarobki powinny wyglądać dość podobnie jak wcześniej, a aktywniejsi uploaderzy mają szansę nawet podwoić swoje potencjalne dochody – mam tutaj na myśli możliwość awansu na wyższe rangi w programie. Taki awans zależny jest od ilości ściągnięć naszych zasobów i ich ogólnej ilości na naszym koncie.

Informacje dotyczące procesu rejestracji i dalszych sposobów zarabiania w Uploading.com (i nie tylko) zamieszczam na stronie www poświęconej w całości tejże tematyce zarabiania w sieci.

Jak będzie w praktyce to się okaże już niedługo, osobiście wierzę, że powinno być nieźle. Na koniec dodam, że wielki konkurs, w którym wygrać można aż 7 motorów Kawasaki wciąż trwa. Zarówno klasyfikacja uploaderów jak i webmasterów jest aktywna, także do dzieła. ;) Więcej informacji o konkursie dostępnych jest pod adresem: http://uploading.com/kawasaki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *