Kategoria: Programy partnerskie

4

SeoPilot – sprzedaż linków na swojej stronie

SeoPilot to kolejny już, m.in. po ProLink’u serwis umożliwiający zarabianie pieniędzy poprzez sprzedaż linków tekstowych na swojej stronie www. Pozwala jednak na zarobek w innym modelu, bardziej przyjaznym dla użytkownika.

3

Programy partnerskie hostingów

Konkurencja na światowym i polskim rynku firm hostingowych i tych oferujących serwery dedykowane czy VPS jest obecnie bardzo duża. Firmy potrzebują promocji w Internecie i tutaj świetnym rozwiązaniem są programy partnerskie ich usług. Za granicą praktycznie każda większa marka hostingowa oferuje swój program partnerski, chociażby DreamHost, GoDaddy, Site5, Host9, BlueHost i dziesiątki innych. W Polsce […]

36

Sprzedaż linków tekstowych – Backlinks.com

Ciekawą alternatywą dla posiadaczy stron internetowych, jest możliwość sprzedawania linków pozycjonujących na własnych witrynach. Sposobów na taki zarobek jest kilka, w tym artykule przybliżę bardziej witrynę BackLinks.

0

Gambling-Affiliation – bukmacherzy, poker i kasyna

Gambling-Affiliation to wygodna platforma zrzeszająca w jednym miejscu programy afiliacyjne (partnerskie) wielu internetowych bukmacherów, salony pokerowe i kasyna, która zbiera bardzo dobre opinie na całym świecie. Zwykle, celu promowania wybranego np. bukmachera trzeba rejestrować się na konkretnej stronie tego bukmachera, gdzie udostępnione są linki i graficzne materiały promocyjne. Gamling-Affiliation zdecydowanie ułatwia i przyspiesza ten proces. Wystarczy […]

2

Zarabianie na linkach tekstowych – Prolink.pl

ProLink niestety zakończył działalność, świetną alternatywą dla sprzedaży linków na swoich stronach jest Seopilot oraz anglojęzyczne SeedingUp oraz MageNet. Pewien czas temu pisałem już o formie sprzedaży linków tekstowych w BackLinks.com. Niedawno, w końcu wystartował w Polsce godny polecenia program tego typu, gdzie mamy sposobność zarobienia poprzez sprzedaż linków na swoich stronach internetowych.

7

CPMProfit – płaci za wyświetlenia reklam

Szukając ciekawej alternatywy dla systemu Google AdSense, natknąłem się na program CPMProfit, który płaci za każdą odsłonę reklamy na naszej stronie internetowej. Inaczej niż w Adsense jest to system naliczania CPM, a nie CPC, chociaż kliki w reklamy są także premiowane dodatkowymi punktami.