4

SeoPilot – sprzedaż linków na swojej stronie

SeoPilot to kolejny już, m.in. po ProLink’u serwis umożliwiający zarabianie pieniędzy poprzez sprzedaż linków tekstowych na swojej stronie www. Pozwala jednak na zarobek w innym modelu, bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Czym SeoPilot wyróżnia się spośród konkurencji? Zdecydowanie sposobem działania i naliczaniem zarobków. W celu rozpoczęcia współpracy z SeoPilotem należy zarejestrować się w systemie, zainstalować skrypt i wkleić kod na własną stronę. W tym momencie witryna przejdzie weryfikację, czy jest wystarczająco dobra jakościowo. Jeśli weryfikacja się powiedzie, otrzymasz sugerowaną miesięczną kwotę za uczestnictwo strony w systemie. Rozpiętość jest spora, od kilkunastu do kilkuset złotych miesięcznie. Istotnymi czynnikiem jest tutaj PageRank i ogólna jakość witryny, co sumuje się na ustalenie wewnątrzsystemowego parametru SiteRank i końcowej stawki. Pieniądze naliczane są co każde 24 godziny, w stosunku 1/30 miesięcznej stawki.

 

 

Opcja wypłaty możliwa jest po uzbieraniu na koncie 50zł, na bank polski.

Ile można zarobić w SeoPilocie?

Zdecydowanie największym atutem SeoPilot’a jest gwarantowany comiesięczny zarobek. Nie musisz się martwić, czy ktoś zakupi linki na Twojej stronie, ludzie od programu się tym zajmują. To bardzo wygodny układ dla webmastera.

Ile zarabia jedna strona dodana do SeoPilota? Zależy to od PageRanku i ilości podstron. Przykładowo strona z PR3 i 100 podstronami powinna zarabiać 80-200 złotych miesięcznie. Rozbieżności są spore, czasem strony z niższym PageRankiem mogą również tyle zarabiać.

Jedynym “kruczkiem” w systemie jest proces akceptacji strony. Z własnego doświadczenia wiem, że nie przyjmują wszystkiego, zgłaszany serwis powinien być zadbany, przydatny dla użytkownika i posiadający jakąś moc SEO (staż witryny w sieci, linki prowadzące do niej etc). Jakkolwiek, sposób zarabiania w SeoPilot jest obecnie bardzo korzystny, warto spróbować.

Minimum do wypłaty pieniędzy z systemu to 50 złotych, a przelew jest realizowany zwykle w przeciągu 24 godzin.

Giełda – alternatywa dla Wykupu

Z dniem 20 lutego 2014 roku SeoPilot wprowadził Giełdę Linków Tekstowych. Od teraz każdy może wybrać sposób zarabiania konkretnej strony w programie, albo poprzez Wykup – stała stawka miesięczna, albo poprzez Giełdę – sprzedaż linków wg określonych cen, które można samemu określać. Witryna niezaakceptowana w Wykupie może przejść moderację w Giełdzie i zarabiać tam.

To zdecydowanie spore udogodnienie i możliwość zopytmalizowania i zwiększenia zarobków w Seopilocie. Niektóre strony mogą więcej zarobić na Giełdzie niż przez standardowy Wykup, jednak to przede wszystkim szansa dla witryn, które nie zostały przyjęte w Wykupie – od teraz i na nich można zarabiać.

SeoPilot – sprzedaż linków na swojej stronie
4.8 (96.67%) 6 ocen

Opinie (4)

 1. Paweł napisał(a):

  Mam pytanie może laickie ale czy strony oparte na subdomenach i darmowych hostingach są brane pod uwagę. Do tej pory pozycjonowałem je np adderem. Stronka jest niczego sobie.

 2. dochodowyblog.pl napisał(a):

  No ciekawe ! przyjrzę się temu i może skorzystam mam nadzieję że z korzyścią dla mnie ! jestem ciekaw jak przejdę proces weryfikacji :)

 3. Johanek napisał(a):

  Ostatnio zleciłem pierwszą wypłatę i kasa doszła w ciągu 2 dni. O wiele szybciej niż w Prolinku.

 4. Marcin napisał(a):

  Tryb giełdy jest bardzo dobry, linki sprzedają się o wiele lepiej niż w Prolinku, pieniądze też są lepsze (głównie przez mniejszą prowizję chyba?)

Dodaj opinię
lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher occhiali da sole ray ban outlet occhiali da sole ray ban outlet occhiali da sole ray ban outlet occhiali da sole ray ban outlet occhiali da sole ray ban outlet occhiali da sole ray ban outlet louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max outlet air max outlet air max outlet air max outlet air max outlet air max outlet sunglass hut Sunglass Hut Online Shop