SeoMatik – system wymiany linków stałych

W dniu dzisiejszym oficjalnie wystartował nowy system wymiany linków stałych – SeoMatik. Jest to drugi program ze stajni administratora GotLink.pl. Czym innowacyjnym może nas zaskoczyć? I jak tutaj zarobić?

Oto charakteryzacja systemu:

SeoMatik.pl to system wymiany linków stałych. Jego stworzenie było wynikiem zgłaszania przez użytkowników systemu GotLink.pl zapotrzebowania na linki stałe lecz na warunkach innych a niżeli oferujące do tej pory systemy.

Podstawowe cechy systemu SeoMatik.pl:
– informacje o kosztach linków przydzielonych na stronach uczestniczących w systemie
– możliwość wyboru jednej z kilku częstotliwości przyrostu linków: codziennie, co 2 dni, co 3 dni, co tydzień, co 2 tygodnie
– systemowe przelewy awaryjne w celu zabezpieczenia przydzielonych linków na okres 24h
– bez żadnych limitów wycofywanie przydzielonych linków
– bżl blokowanie przydzielenia danego linku w określonej lokalizacji, z której został wycofany
– bżl blokowanie przydzielania linków w serwisie, z którego link został usunięty
– bżl blokowanie przydzielania swoich linków na serwis, z którego link został wycofany
– giełdę punktów jako miejsce stałych i realnych cen
– dodawanie stron “z www” jak i “bez www”
– masowe dodawanie domen
– możliwość tworzenia grup linków oraz zarządzania nimi bez limitów
– dodawanie tematycznych linków bez limitu
– dodawanie linków z: title, tekst przed i po, bold
– szczegóły przydzielanych linków: data, strona główna, podstrona, url, koszt itp
– import/export linków
– automatycznie sprawdzanie pozycji w google
– wykresy przyrostu linków i pozycji fraz
– możliwość przelewu punktów bez prowizji
– możliwość używania innych systemów wymiany linków
– prowizja ze zdobytych punktów od poleconego równa 10%
– powiadomienia mailowe
– raporty z pozycjonowanych fraz
– dodawanie stron anglojęzycznych, erotycznych i hazardowych do podsystemu

Podstawowym wynagrodzeniem dla użytkowników dodających serwisy do systemu są punkty za linki zamieszczane w obrębie serwisu a liczba uzyskiwanych punktów uzależniona jest od miejsca, w którym zostaną one przydzielone oraz ilości wyświetlanych linków systemowych. Dodatkowymi czynnikami wpływającymi bezpośrednio i pośrednio na punktacje są: pr, site, bl, popularność tematyki strony, prawidłowe przyporządkowanie serwisu do odpowiedniej kategorii tematycznej oraz jakość wykonania www.

Algorytm systemu punktuje strony z zakresu site od 5 (wyjątkiem są serwisy z pr>0, wtedy od site=1) do 10000 – przy optymalnej ilości site w granicach 100-1000. Punktacja strony ze site <15 podlega redukcji.

Opcje w systemie SeoMatik.pl są dostępne dla wszystkich użytkowników w równym stopniu. Wszędzie tam gdzie jest to możliwe nie stosujemy żadnych limitów: tworzenie grup, dodawanie linków, usuwanie linków… Każdy użytkownik informowany jest o koszcie danego linku w systemie i bez żadnych ograniczeń ma prawo decydować gdzie pozostawić link lub skąd go usunąć w wybranym przez siebie momencie bez limitów i ponoszenia kosztów. W sytuacjach, gdy użytkownik traci źródło swoich punktów (np. przelew) system udziela na okres 24h wsparcia na wartość brakujących punktów.

Etap realizacja projektu po stronie użytkownika praktycznie został ukończony.

Najbliższe kilka tygodni zostanie poświęconych na prace po stronie administracyjnej. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak stwierdzenie, że obecna chwila jest świetnym momentem, aby zaprosić wszystkie chętne osoby do uczestnictwa i testowania systemu SeoMatik.pl

System stworzony przez nas dla Was, dzięki Wam. Dziękujemy.

Administrator postarał się także o ciekawą promocję:

Do końca października osoby, które dodadzą do systemu:
– ponad 10 stron, otrzymają dodatkowe 10k punktów na okres trzech miesięcy
– ponad 50 stron, otrzymają dodatkowe 30k punktów na okres trzech miesięcy

SeoMatik był testowany już od pewnego czasu w gronie “grubych ryb” pozycjonowania, także błędy nie powinny się już pojawiać. Pojawiają się już nawet pierwsze oferty sprzedaży punktów w tymże systemie.


Seomatik.pl

Rejestracja jest banalnie prosta – wystarczy wejść na stronę SeoMatik.pl, a następnie wypełnić pola znajdujące się w zakładce “rejestracja”. Po ukończeniu tego etapu, klikamy link w podanym przez nas e-mailu i już możemy się zalogować.

Nawiązując natomiast do tematyki bloga, czyli zarabiania w Internecie. Zarobek na takowym systemie jest możliwy i stosunkowo prosty. Mogę wyróżnić dwa sposoby zdobywania pieniędzy w ten sposób:

  • sprzedaż punktów
  • system referencyjny

Sprzedaż punktów polega na dodaniu swoich stron do programu, zdobywaniu dzięki temu ich odpowiednich ilości, a następnie sprzedaż ich – ceny dyktuje rynek, także nie są one stałe. Gdzie takich punktów można się pozbyć za gotówkę? istnieje kilka dróg, m.in. – oficjalna giełda punktów dostępna pod adresem http://www.seomatik.pl/market/, forum PiO i tym podobne.

Natomiast system referencyjny przedstawia się następująco: w zakładce Program partnerski na stronie systemu mamy do dyspozycji materiały reklamowe służące promocji. Są to bannery, buttony, a także link – wszystkie z wbudowanym reflinkiem. Jeśli jakaś osoba kliknie w nasz reflink, zarejestruje się w serwisie i zacznie zarabiać należne punkty – my będziemy czerpać 10% przychodów zreferowanej osoby. rzecz jasna osoba pod nami nic nie traci.

Nie poleciłbym go raczej dla pierwszej jakości stron, jednak pod zaplecze – jak najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *