Sejfik.com – wiele możliwości zarobku

Sejfik to serwis istniejący od 1 maja 2007 roku, więc już ponad pięć lat. Przez większość czasu administrowany jest przez jednego z najlepszych adminów polskiego get paidu – markonix’a. Serwis znany jest z wprowadzanych innowacji i nowych sposobów zarabiania w nim pieniędzy.

Jeśli chcesz zacząć przygodę z GPTR to Sejfik jest dobrą opcją na start. Program posiada bazę ponad 27 tysięcy użytkowników, wypłacono przez niego ponad 150 tysięcy złotych, a serwis działa w pełni legalnie.

Sejfik

Zarabiać można czytając maile reklamowe, klikając w linki, rejestrując się na konkretnych witrynach, wypełniając określone zadania, pisząc na forach i na wiele innych sposobów, jest ich łącznie około 20, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwości jest multum. Można również polecać serwis znajomym i zarabiać na ich zyskach w czterostopniowej siatce 16-8-4-2%.

W Sejfiku doładujesz też telefon Paypalem. Możesz również polecać doładowanie telefonu znajomym i zarobisz za to określony procent od wartości doładowania.

Minimum do wypłaty to tylko 3zł na PayPal lub 10zł na bank polski, a program wypłaca bardzo regularnie, zgodnie z regulaminem na czas.

Jedna myśl na temat “Sejfik.com – wiele możliwości zarobku

  • 26 kwietnia 2014 o 12:24
    Permalink

    Chyba jedyny GPTR w Polsce który jeszcze dobrze się trzyma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *