NeoBux.com – dobry sposób na zarobek?

NeoBux to istniejący już ponad dwa lata w sieci bux. Jako jedyny tak długo wytrzymał, wciąż wypłacając pieniądze swoim użytkownikom, a do tego automatycznie. Czy warto w nim zarabiać?

Zarabianie

Nie da się ukryć, iż NeoBux to obecny lider wśród programów typu bux. Jak każdy tego typu serwis płaci on za klikanie w linki reklamowe. Stawki wynoszą od 0.01$ do 0.02$ za jedną prawidłowo kliknięta reklamę (trzeba przy tym odczekać około 30 sekund, a w między czasie można oczywiście robić coś innego).

Aby zwiększyć swój zarobek, należy polecać buxa systemem referencyjnym, innym osobom. W ten sposób zgarniamy 50% z zarobków bezpośredniego poleconego. Referral, rzecz jasna, nic na tym nie traci.
Innym sposobem na zwiększenie swoich zysków jest wynajem poleconych. Można ich wynajmować na okres siedmiu dni, w paczkach od 3 do 100, gdzie 10 poleconych kosztuje jednorazowo 2,5$. Płatne przez PayPal bądź AlertPay.

Wypłaty

Wypłaty realizowane są całkowicie automatycznie. Minimum wynosi jedynie 2 dolary. Z każdą następnym zleceniem jest ono podwyższane o jednego dolara, tak aż do 1$. Klik i po kilku sekundach kasa jest już na naszym koncie. Możliwymi bankami do wypłaty zgromadzonych pieniędzy są PayPal oraz AlertPay. Osobiście polecam tę drugą opcję.

Dowody wypłat?

Podam jeden, mój, jeszcze z 2008 roku.

Wypłata z NeoBux

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *