CPMProfit – płaci za wyświetlenia reklam

Szukając ciekawej alternatywy dla systemu Google AdSense, natknąłem się na program CPMProfit, który płaci za każdą odsłonę reklamy na naszej stronie internetowej. Inaczej niż w Adsense jest to system naliczania CPM, a nie CPC, chociaż kliki w reklamy są także premiowane dodatkowymi punktami.

Adsense nie pozwala między innymi zarabiać wystawcom na stronach poświęconych hazardowi czy zarabiania przez Internet typu PTC. W CPMProfit jest to dozwolone, program może się także nadać pod strony bardziej rozrywkowe, które nie mają jeszcze własnych reklamodawców, w Adsense zarabiają grosze, a masa odsłon nie przekłada się na zyski.

CPMProfit pozwala na zamieszczenie do dwóch jednostek reklamowych na jedne stronie, która siłą rzeczy musi być wcześniej zaakceptowana przez moderatora systemu. Zarobki w głównej mierze zależą od ilości odsłon na danej witryny, lecz także od ilości konwersji dCPM u reklamodawców, także warto umieszczać reklamy w miarę widocznych miejscach.

Program oferuje także stosunkowo ciekawy system referencyjny – dożywotnie 10% od zarobków każdego poleconego.

Wypłata odbywa się na żądanie i może być zgłoszona tuż po osiągnięciu minimum, które wynosi 30 polskich złotych. Pieniądze wypłacane są za pośrednictwem PayPal’a.

Chcesz się zarejestrować i zacząć zarabiać na swojej stronie www? Zachęcam – rejestracja w CPMProfit

Pytania, problemy, uwagi? Zapraszam do komentowania poniżej :)

 

Edyta z 21.06.2012r.

Wiadomość od administratora serwisu:

UWAGA, bardzo ważne ! Niestety z przykrością muszę napisać, że w związku z decyzją zarządu z dniem 29.06.2012 sieć reklamowa Cpmprofit kończy działalność. Reklamy będą wyświetlały się tak jak dotychczas do 29, w dniu 30.06.2012 zostanie całkowicie zniesione minimum do wypłaty tak aby każdy wystawca mógł wypłacić środki bez względu na to czy osiągnął minimum. Wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane zgodnie z regulaminem do 21 dni od zgłoszenia bez zbędnych opóźnień. Chcielibyśmy podziękować za prawie 4 lata współpracy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie.

Szkoda, że to koniec. Jestem niemal pewien, że zamykają działalność z powodów finansowych.

7 myśli na temat “CPMProfit – płaci za wyświetlenia reklam

 • 29 kwietnia 2010 o 15:54
  Permalink

  Ciekawy system. Mało kto płaci za wyświetlanie.

 • 29 kwietnia 2010 o 21:55
  Permalink

  CPMProfit – gdyby stawki były 2 razy wyższe to byłoby cudnie:D

 • 1 czerwca 2010 o 19:18
  Permalink

  też jestem w tym programie ,ale bardzo mało płacą.Zawsze to coś…

 • 11 listopada 2010 o 13:42
  Permalink

  Witam. Słyszałem że ludzie mówią że to ściema. Nic bardziej mylnego ;) W 6 miesięcy dostałem ok 150zł… niby nic ale… za nic :)

  Polecam

 • 1 grudnia 2010 o 19:26
  Permalink

  Jestem w tym programie , niestety przychody rosną bardzo po malutku ale zawsze rosną . Nie polecam tego programu dla stron ” niszowych ” . Za to sprawdzą się napewno na super wilekich stronach .

 • 22 grudnia 2010 o 22:43
  Permalink

  Jestem zapisany do CpmProfit, ale te zarobki to nie są zbyt duże….Z pewnością zarobią na tym właściciele stron, na które wchodzi dziennie kilkadziesiąt tysięcy osób….Ale zawsze lepsze to niż nic…Może do końca 2011 roku uzbieram na wypłatę :).

 • 30 marca 2012 o 19:22
  Permalink

  Zarejestrowałem się z Twojego linku, mam nadzieję że coś zarobimy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *